4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4520
Eduard Kaiser (1820-1895)

Portret van Pauline van Würtemburg. Zij was dochter van koning Willem II van Württemberg en Maria van Waldeck-Pyrmont. Zij was een nicht van de Nederlandse koningin Emma.

doek, niet ingelijst, beschadigd, 117 x 90 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600