5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4839
Henri-Paul Royer (1869-1938)

Theetijd

paneel, gesign. r.o., 1909, 66 x 54 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600