5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4825
Willem Maris (1844-1910)

Koe bij een rietkraag

paneel, gesign. l.o., tent. Gemeente Museum Den Haag, ex. coll. mw. Bolten-van der Weele, 12 x 17 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.200
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300