4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Figuren bij een huis aan een bevroren vaart met schaatsers
inkttekening, verkleurd, gesign. l.o., 19 x 26 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220