4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw
Moeder met kind in een tuin
gewassen inkttekening, niet ingelijst, 28 x 35 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60