2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 39
Goud met zilveren negligé collier, begin 20ste eeuw.

Bezet met twee oud briljant geslepen diamanten van ca. 0.50 ct en 0.55 ct en vijf kleine roosgeslepen diamanten. Gekeurd met belastingkeur voor vreemde werken 1906-1953

bruto 3,4 gr., l. 42 cm

Goldand silver negligee necklace, early 20th century. Set with two old brilliant cut diamonds of approx. 0.50 ct and 0.55 ct and five small rose cut diamonds.

Taxatie: € 500 - € 700
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600