5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4845
Attributed to Raden Saleh Sjarif Boestaman (Indonesia, 1807-1880)

Landscape Java

oil on panel, remains of a signature lower middle, 33 x 47 cm.

Provenance: private collection, Amsterdam

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 5.500
Hamerprijs: € 5.500

Hamerprijs: € 5.500