5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4974
Matthieu Wiegman (1886-1971)

Stilleven met fruitschaal

aquarel, gesign. r.o., niet ingelijst, 54 x 40 cm.

Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180