4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4539
Henri Linssen (1809-1869)

Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. Michiels van Kesenich - Van der Renne (1852)

doek, ongesign., 100 x 80 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360