5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4829
Vlaamse school, 17e eeuw
Salome ontvangt het hoofd van Johannes de Doper van de beul
koper, 13,5 x 20 cm.
oil on copper
Taxatie: € 1.400 - € 1.800
Hamerprijs: