21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2726
Gestoken eikenhouten paneel, de Volharding, 1935;

Voorstellende man met gebalde vuist. Gesigneerd 'JUAN'.

h. 57 cm, b. 37 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120