21e zitting - Woensdag 22 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Gestoken eikenhouten paneel, de Volharding, 1935;
Voorstellende man met gebalde vuist. Gesigneerd 'JUAN'.
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120