5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4836
Salomon Leonardus Verveer (1813-1876)

Figuren in de duinen bij Scheveningen

paneel, gesign. r.o., '70, herkomst: Sotheby's Amsterdam, 23 april 2001, lot 239, , 20 x 30 cm.

Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600