4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4555
Jean-Baptiste Louis Hubert (1801-1865)

Berglandschap met rotsblokken bij een beekje

aquarel, gesign. l.o., herkomst: verkoop Nederveen 3 februari 1882, 14 x 22 cm.

Taxatie: € 80 - € 140
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80