Tinnen Chanoekalamp, gedateerd 1773;
Uitgevoerd met geschulpte rand en randgravering. Achterwand gemerkt met twee deels zichtbare merken.
h. 19,5 cm, b. 19 cm, d. 7,5 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480