Duitsland, paar gestoken beukenhouten en polychroom geschilderde putto kopjes, 18e eeuw;
Beide geplaatst op eikenhouten sokkels met gestoken bloemdecoratie.
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340