Portret van een dame / Berglandschap / Stadsgezicht
drie aquarellen, gesign., 35 x 26 cm., 30 x 45 cm. en 26 x 36 cm.
Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog.
Hamerprijs: € 280