5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4851
Sientje Mesdag van Houten (1834-1909)

Vrouw met schapen bij een stal, Drenthe

inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 34 x 50 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600