4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4538
Th. Bohres (19e eeuw)

Portret van jkvr. Maria J.F.W.J. van der Renne (1825)

pastel, gesign. l.o., 1825, 60 x 46 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150