4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hendrik Vanderborght (1849-1918)
paneel, gesign. l.o., '89, 24 x 18,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120