4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4545
Franse school, 18e/19e eeuw

Elegant gezelschap in een tuin

inkt, aquarel en gouache, 16 x 34 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220