2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 30
Beneden wettelijk gehalte gouden broche, 19e eeuw.

Centraal een schelpcamee met voorstelling van de drie gratiën. De zetrand gedecoreerd met ranken en geëmailleerde klimopbladeren (beschadigd)

bruto 31,2 gr., h. 79 x b. 66 mm

Below legal gold alloy brooch, 19th century. In the center a shell cameo depicting the three graces. The bezel decorated with tendrils and enamelled ivy leaves (damaged)

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460

Hamerprijs: € 460