2e zitting - Woensdag 8 november 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 29
Londen, 18 kt. gouden rouwring, 18e eeuw.

De binnenzijde met de tekt 'Tho's Symons Powell Arm Ob 1 aug 1793 AE 75' tegen een achtergrond van zwart email, waaronder- en boven een dunne lijn van wit email. De binnenzijde met jaarletter S voor 1793, meesterteken GW, mogelijk Gabriel Wirgman

bruto 4,2 gr., ringmt. 20,25

London, 18 k. gold mourning ring, 18th century. The inside with the text 'Tho's Symons Powell Arm Ob 1 Aug 1793 AE 75' against a background of black enamel, below and above a thin line of white enamel. The inside with year letter S for 1793, maker's mark GW, possibly Gabriel Wirgman

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240