Catalogusnummer: 2359
Zwitserland, kleine tinnen stegkan, 18e eeuw;

Gemerkt met twee tinkeuren op handvat. (buik met deukje).

h. 17 cm, b. 16,5 cm

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180