19e zitting - Woensdag 22 november 10.00 uur: 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2267
Holland, eikenhouten gestoken stoof, 18e eeuw;

Uitgevoerd met Turkse knopen en florale decoratie, de onderzijde een zwijn. Rood koperen hengsel. Hierbij een eikenhouten gestoken stoof met florale decoratie en kievieten, 18e eeuw

h. 18 - 20 cm, b. 20 - 22 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380