4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4540
Ludwig Holthausen (1807-1890)

Portret van een heer

pastel, gesign. r.o., 1850, 56 x 46 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10