Catalogusnummer: 2100
Duitsland, buxushouten gestoken Corpus Christi, 19e eeuw;

Voorzien van mee gestoken schild 'INRI' en Consummatum Est. (rechterzijde kruis hersteld).

h. 29 cm, b. 13,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40