3e zitting - Woensdag 30 oktober 19:00 uur : 4500-4634 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4547
Ferdinand Gustaaf Oldewelt (1857-1935)

Gezicht op de Overtoom, Amsterdam

60 x 50 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725

Hamerprijs: € 725