6e zitting - Donderdag 9 november 19.00 uur: 6800-7056 - Moderne en hedendaagse kunst
Herman Berserik (1921 - 2002),
"Sneeuw over het land van Hervië
ets, gesign. r.o., 1985, 4e staat, 3/15, 30,5 x 41,5 cm.
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30