5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4826
Mathijs Naiveu (1647-1726)

Portret van Ida Maria Cromhout die haring snijdt in de tuin van haar woning aan de Herengracht te Amsterdam

doek, gesign. l.o., 1690, 39,5 x 32,5 cm.

Provenance: Auction, Amsterdam, 19 December 1737, lot 64, where acquired by Mr Boreel.; Auction, Amsterdam, 8 September 1773, where acquired by Mr De Winter.; Auction, Amsterdam, 10 September 1800, lot 108, where acquired by Mr Van de Schleij.; Auction, Leonard Joel, Melbourne, Australia, 2016, where acquired by the present owner. Illustrated on page 20 of the catalog

Taxatie: € 5.000 - € 7.000
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000