Catalogusnummer: 4920
Louis Icart (1888-1950)
'Vitesse'
kleurenets
38 x 63 cm.
gesign. r.o., E. 167
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Hamerprijs:
€ 525