Holland, paar eikenhouten gestoken kolommen, 18e eeuw;
Beide getorst met decoratie van bladeren en voorzien van Ionisch-Korintisch kapiteel. Beide geplaatst op (latere) getrapte voet.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700