Catalogusnummer: 2369
Holland, paar eikenhouten gestoken kolommen, 18e eeuw;

Beide getorst met decoratie van bladeren en voorzien van Ionisch-Korintisch kapiteel. Beide geplaatst op (latere) getrapte voet.

h. 162 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700