2e zitting - Dinsdag 9 juni 19.00 uur: 0500-0724 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 534
Lepeldoos met twaalf theelepels, suikertang en schep, theezeef, theeschep, 19e eeuw,

in rechthoekig rozenhouten gefineerd doosje met benen bandmarqueterie, interieur met spiegel in deksel en op bodem, paars fluwelen bekleding, slot, Mt. Fa. J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1879 en 1871, theezeefje ander meersterteken, 2e gehalte, defectjes,

5 x 16 x 21 cm, bruto 172 gr. excl. doos

17

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240