Catalogusnummer: 2361
Duitsland, eikenhouten tafel verzamelkabinetje, 18e eeuw;

Uitgevoerd met twee openslaande deuren waarachter een interieur met laden en centraal een open vak. Voorzien van ebbenhouten robbellijst profielen rondom de lades, deuren en zijkanten, ijzeren beslag. Slot en sleutel. (beschadigingen, aanpassingen).

h. 41 cm, b. 47 cm, d. 26 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400