5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4807
Pieter van Schayenborg (1635-1657)

Stilleven met krab en vis

paneel, resten signatuur, 56 x 88 cm.

Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941)

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000