5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4934
Martin Monnickendam (1874-1943)

Figuren en trams in Stockholm

krijt en aquarel, gesign. r.o., 1906, 14,5 x 20 cm.

litteratuur: afgebeeld in weekblad 'Het Leven', maart 1909, R.J.C. van Helden, Martin Monnickendam, catalogus deel I, p. 158

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925