5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4919
Dirk Filarski (1885-1964)

Gezicht op het meer van Lugano bij Albogasio

doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '14, 35 x 53 cm.

Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600