Catalogusnummer: 2908
China, craquelé celadon schoteltje en monochroom puntvaasje, 20e eeuw.
De laatste met blindmerk
12 x 12, h. 11 cm
2
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360
Hamerprijs:
€ 360