1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4909
update-catalogue
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.

Advocaat

board

27 x 35 cm.

1

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300

outbid-warning
Overboden