020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4909
Franse school, 20e eeuw, met signatuur r.b.
Advocaat
board
27 x 35 cm.
1
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300
Overboden