Salvador Dali (1904-1989)
Faust. Hierbij gesigneerde inkjet afdruk van een foto door.
gesign. m.o. E.A. en foto, gesign., 40 x 28 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240