Catalogusnummer: 5097
Salvador Dali (1904-1989)

Faust. Hierbij gesigneerde inkjet afdruk van een foto door.

ets

35 x 25 cm.

gesign. m.o. E.A. en foto, gesign., 40 x 28 cm.

1+map

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240