4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Antoon Derkinderen (1859-1935)
Schets voor historisch tafereel
aquarel, gesign. r.o., 25 x 31 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60