Catalogusnummer: 2124
Duitsland, teakhouten gestoken sculptuur voorstellende Madonna op de maansikkel, 20e eeuw;

Uitgevoerd met fraai gestoken mantel. Achterzijde vlak.

h. 79 cm, b. 18 cm, d. 15 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140