Catalogusnummer: 2870
China, famille rose kom, 20e eeuw,

met decor rondom van optocht met musicerende zotjes. Gemerkt met gestempeld zegelmerk

diam. 19,5 cm.

Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs: