5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4859
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)

Pinken in de branding

aquarel, gesign. r.o., 41 x 31,5 cm.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

Taxatie: € 6.000 - € 10.000
Huidig bod: € 4.500
Hamerprijs: € 4.500

Hamerprijs: € 4.500