5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4910
Ben Viegers (1886-1947)

Figuren bij een brug

gouache, gesign. l.o., 35 x 42 cm.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 650
Hamerprijs: € 650

Hamerprijs: € 650