Catalogusnummer: 2871
China, twee famille rose kopjes, 20e eeuw

één met decor van zangvogels en bamboe, gemerkt met zegelmerk Qianlong, de ander met zangvogel en bloesem, gemerkt met 6-karaktermerk Guangxu

2

Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: