China, twee famille rose kopjes, 20e eeuw
één met decor van zangvogels en bamboe, gemerkt met zegelmerk Qianlong, de ander met zangvogel en bloesem, gemerkt met 6-karaktermerk Guangxu
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: