5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4961
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)

Man met melkbussen in een roeiboot bij een huis

paneel, gesign. r.o., 40 x 57 cm.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

Taxatie: € 800 - € 1.600
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600