Catalogusnummer: 2872
China, paar famille rose schoteltjes, 20e eeuw,

met fijn geschilderd decor van bloesem en vlinder. Gemerkt met 6-karaktermerk Yongcheng. Hierbij famille rose bord, 18e eeuw

diam. 16 cm.

3

Taxatie: € 400 - € 450
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400