China, paar famille rose schoteltjes, 20e eeuw,
met fijn geschilderd decor van bloesem en vlinder. Gemerkt met 6-karaktermerk Yongcheng. Hierbij famille rose bord, 18e eeuw
Taxatie: € 400 - € 450
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400