5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4959
Johannes Adrianus van der Drift (1808-1883)

Figuren bij een herberg op een heuvel bij een panoramisch landschap / Figuren en vissersboot op het strand bij een dorpje

tweemaal aquarel, resten signatuur m.o., 43 x 57 cm.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320