5e zitting - Donderdag 9 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4951
Jacob Maris (1837-1899)

Interieur met moeder en kinderen

paneel, resten signatuur J.H. Maris (mogelijk later toegevoegd), m.o., 18,3 x 13 cm.

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800