4e zitting - Donderdag 9 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4658
Janos Viski (1891-1987)

Twee schilderijen met afbeelding van mannen te paard bij een kudde paarden

tweemaal doek, gesign., 60 x 80 cm., lijsten beschadigd

Provenance: particuliere collectie uit het Westland, ten bate van het Rode Kruis

two paintings, signed

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380